Založit webové stránky nebo eShop

 

 nový článek zde     V neděli 20.6.2010 se na fotbalovém hřišti v Kostelci konaly naše psí závody. Počasí nám moc nepřálo, ale i tak dojeli ti nejodolnější a zúčastnilo se přibližně 80 psů. Všichni se snažili a byli za soutěže bohatě odměněni. Hlavního sponzorství se ujala firma Fajn krmiva Rakušan, kteří měli postavený stánek se psími potřebami a pamlsky. Jedinečně se také konala tombola a hlavní cenou byl 13kg pytel krmiva.Doufáme, že si to účastníci užili a že splnili hlavní účel našich závodů - prožít srandu a užít si den se svými kamarády nejen psími, ale i lidskými.Postupně sem budeme vkládat výsledky, fotky a také články :-) 

Prozatimní výsledky v sekci - Výsledky 2010 nebo ke stažení zde:

vysledky_2010.xls (61 KB) 

 

Fotogalerie:

Roxinka: http://roxinka.rajce.idnes.cz/Kostelec_zavody_20.6.2010_cast_prvni/

              http://roxinka.rajce.idnes.cz/Kostelec_zavody_20.6.2010_cast_druha/

Simona Malá: http://honeydog.rajce.idnes.cz/Zavody_Stipa/#

Petr Vrána: http://fotovranik.rajce.idnes.cz/Agility%2Cvystava-Kostelec_u_Zlina/#

Pavel Kelbl: http://pauke.rajce.idnes.cz/Vystava_Kostelec/

 

 

Vyšel o nás také článek ve Zlínském deníku. Ke shlédnutí zde:   



http://zlinsky.denik.cz/zpravy_region/v-kostelci-budou-soutezit-psi.html

 

Výsledky 2010

Zde jsou letošní výsledky.

Bohužel nejsou kompletní (Denča odjela a já nevím, kdo povyhrával výstavu, protože jsem lítala tam a zase zpátky,...). Takže kdo jste ochotní se pochlubit, tak budu moc ráda za pomoc ;-)

 

Poslušnost

Štěňata    
Rozhodčí: Emília Vránová max. 40b  
1. Surovčíková Tereza + Mac 40  
2. Sklenaříková Hana + C´Rosso Near Future 40  
3. Jašková Lucie + Amia Valkar 39  
4. Lengálová Kateřina + Boyd z Devonu 38  
5. Bednaříková Jitka + Jeremy Bludov 37  
6. Sklenaříková Vendula + Quincy Blue Vanilka 37  
7. Tureček Tomáš + Aja 36  
     
Začátečníci    
Rozhodčí: Kateřina Lengálová max. 50b  
1. Holíková Dagmar + Aloe Vera Adeteva 50  
2. Slámová Věra + Artemis Bret Bett 49  
3. Havlíková Darina +  Albertina od bílé panenky 49  
4. Macháčková Zdenka + Holland Ilja v. Le Dobry 48  
5. Neudeková Dita + Evelína z Velfíku 48  
6. Chovancová Kristýna + Ginevra van´t Pachthof 48  
7. Zmeškalová Zuzana + Majky 47  
8. Vránová Ivana + Kety 46  
9. Lešťanská Eva + Maxmilian 46  
10. Řeháková Denisa 46  
11. Čejková Lenka + Frigo Gold Madeira 45  
12. Svobodová Veronika + Sissi 45  
13. Surá Romana + A´Garry James z JBonda 42  
14. Manďáková Iveta + Adélka Honzíkova cesta 41  
15. Kocháňová Kateřina + Blacky 40  
16. Veselá Andrea + A Chocoa Charlie M´S 35  
17. Iržáková Kateřina + Sam 33  
     
Pokročilí    
Rozhodčí: Emília Vránová max. 70b  
1. Neudeková Dita + Phoebe 64  
2. Klimešová Kateřina + Rocky 63  
3. Lubínková Marie + Bína ze Strakatého kožíšku 63  
4. Illéšová Kateřina + Cheryl Valašské samoty 61  
5. Karafiátová Iva + Electra Prosto Chudo 59  
6. Černá Barbora + Messiach 57  
7. Janoštík + Azzaria Ivelbero´s Darling 57  
     
Zkouškaři    
Rozhodčí: Renata Navrátilová max. 70b  
1. Matzenauerová Iveta + Avenger Zorro Wonderfull Dream 67  
2. Macháčková Zdenka + Arwin Silber aus Mahrischen Bergen 66  
3. Vlachynská Alžběta + American Beauty Oriasis 62  
4. Vránová Ivana + Abbey Red 61  
5. Valová Soňa + Anne Mallet 59  
6. Vránová Emília + Arley Sachmet 58  
7. Klimešová Katka + Jessie 57  
8. Lengálová Kateřina + Muffy 52  
9. Karafiátová Iva + Beauty Mladá Živa 52  
10. Riedlová Daniela + Cho Chang Kwanah 51  
11. Sklenaříková Hana + Nice Looping Moravia Campanella 49  
12. Čejková Lenka + Efram z Martinkova dvora 46  
13. Illéšová Katka + Jessica Suisse Perle 39  
14. Medková Pavla + Terry Czech Pamir 36  
15. Jakubíčková Věra + Esto 31  
16. Jakubíčková Věra + Once Of Dream Moravia Campanella 24  
     
     
Při stejném počtu bodů rozhodovaly body za přivoláni, popř. za chůzi u nohy    

 

 

Agility

Štěňata          
Rozhodčí: Alžběta Vlachynská          
1.běh   2.běh   Součet  
1. Denisa Řeháková + Atrey   1. Jašková Lucie + Mia   1.místo Lengálová Kateřina + Boyd
2. Sklenaříková Vendula + Quincy   2. Surovčíková Tereza + Mac   2.místo Surovčíková Tereza + Mac
3. Zvonková Michaela + Daffie   3. Sklenaříková Hana + Rosso   3.místo Sklenaříková Hana + Rosso
4. Chovancová Kristýna + Atrey   4. Lengálová Kateřina + Boyd      
5. Lengálová Kateřina + Boyd   5. Zvonková Michaela + Daffie      
6. Surovčíková Tereza + Mac   6. Řeháková Denisa + Atrey      
7. Sklenaříková Hana + Rosso   7. Veselá Andrea + Chocoa      
8. Jašková Lucie + Mia   8. Sklenaříková Vendula + Quincy      
9. Veselá Andrea + Chocoa          
           
Začátečníci          
Rozhodčí: Alžběta Vlachynská          
1.běh SA   2.běh SA   Součet SA  
1. Vránová Ivana + Kety   1. Manďáková Iveta + Adélka   1.místo Vránová Ivana + Kety
2. Manďáková Iveta + Adélka   2. Vránová Ivana + Kety   2.místo Manďáková Iveta + Adélka
3. Iržáková Kateřina + Sam   3. Iržáková Kateřina + Sam   3.místo Iržáková Kateřina + Sam
           
1.běh MA   2. běh MA   Součet MA
1. Kysová Ivana + Terezka   1. Kysová Ivana + Terezka   1.místo Kysová Ivana + Terezka
2. Svobodová Veronika + Sissi   2. Tureček Tomáš + Aja   2.místo Svobodová Veronika + Sissi
3. Chovancová Kristýna + Atrey   3. Svobodová Veronika + Sissi   3.místo Tureček Tomáš + Aja
4. Tureček Tomáš + Ája   4. Šuterová Martina + Aira      
5. Řeháková Denisa + Atrey   5. Mojžíšová Lenka + Sendy      
6. Kocháňová Kateřina + Blacky   6. Řeháková Denisa + Atrey      
7. Mojžíšová Lenka + Sendy          
8. Chovancová Kristýna + Ginevra          
           
1.běh LA   2.běh LA   Součet LA  
1. Jašková Lucie + Connie   1. Plšková Ivona + Izzie   1.místo Jašková Lucie + Connie
2. Riedlová Daniela + Cho   2. Zmeškalová Zuzana + Majky   2.místo Zmeškalová Zuzana + Majky
3. Jakubíčková Věra + Nella   3. Jašková Lucie + Connie   3.místo Plšková Ivona + Izzie
4. Plšková Ivona + Izzie   4. Karafiátová Iva + Electra      
5. Karafiátová Iva + Electra   5. Jakubíčková Věra + Nella      
6. Šuterová Martina +  Aira   6. Riedlová Daniela + Cho      
7. Zmeškalová Zuzana + Majky          
           
           
Vyhlašovaly se pouze součty          

 

 

Pokročilí        
Rozhodčí: Zdeněk Lukovics        
Open SA   Jumping SA   Součty SA
1. Zapletalová Martina + Spike   1. Klimešová Kateřina + Jessie   1. Klimešová Kateřina + Jessie
DIS Klimešová Kateřina + Jessie   2. Zapletalová Martina + Spike   2. Zapletalová Martina + Spike
         
Open MA   Jumping MA   Součty MA
1. Kučerová Jitka + Kim   1. Lubínková Marie + Kesy   1.Vlachynská Alžběta + Amy
2. Vlachynská Alžběta + Amy   2. Lukovicsová Hana + Fany   2. Lukovicsová Hana + Fany
3. Lukovicsová Hana + Fany   3. Veselá Andrea + Cynar   3. Kučerová Jitka + Kim
DIS Lubínková Marie + Kesy   4. Mojžíšová Lenka + Celly   4. Lubínková Marie + Kesy
DIS Mojžíšová Lenka + Celly   5. Vlachynská Alžběta + Amy   5. Veselá Andrea + Cynar
DIS Šuterová Martina + Bety   6. Kučerová Jitka + Kim   6. Mojžíšová Lenka + Celly
DIS Veselá Andrea + Cynar   DIS Šuterová Martina + Bety   7. Šuterová Martina + Bety
         
Open LA   Jumping LA   Součty LA
1. Matzenauerová Iveta + Avenger   1. Matzenauerová Iveta + Avenger   1. Matzenauerová Iveta + Riki
2. Zapletalová Martina + Gina   2.Zapletalová Martina + Gina   2. Zapletalová Martina + Gina
3. Lukovicsová Hana + Buffy   3. Sklenaříková Hana + Nice   3. Sklenaříková Hana + Nice
4. Sklenaříková Hana + Nice   4. Lubínková Marie + Bína   4. Jakubíčková Věra + Once
5. Jakubíčková Věra + Once   5. Jakubíčkcová Věra + Once   5. Lukovicsová Hana + Buffy
DIS Jašková Zuzana + Connie   DIS Jašková Zuzana + Connie   6. Lubínková Marie + Bína
DIS Dlabačová Petra + Cash   DIS Dlabačová Petra + Cash   7.-12. Jašková Zuzana + Connie
DIS Chytilová Anna + Ardens   DIS Chytilová Anna + Ardens   7.-12. Dlabačová Petra + Cash
DIS Karafiátová Iva + Beauty   DIS Karafiátová Iva + Beauty   7.-12. Chytilová Anna + Ardens
DIS Lubínková Marie + Bína   DIS Valová Soňa + Anne   7.-12. Karafiátová Iva + Beauty
DIS Valová Soňa + Anne   DIS Vránová Ivana + Abbey   7.-12. Valová Soňa + Anne
DIS Vránová Ivana + Abbey   DIS Lukovicsová Hana + Buffy   7.-12. Vránová Ivana + Abbey
         
Veteráni        
Rozhodčí: Zdeněk Lukovics        
Open   Jumping   Součty - veteráni
1. Lengálová Kateřina + Muffy   1. Lengálová Kateřina + Muffy   1. Lengálová Kateřina + Muffy
DIS Mojžíšová Lenka + Máša   2. Zapletalová Martina + Sendy   2. Zapletalová Martina + Sendy
DIS Plšková Ivona + Darinka   3. Mojžíšová Lenka + Máša   3. Mojžíšová Lenka + Máša
DIS Šuterová Martina + Míša   4. Mojžíšová Lenka + Fido   4. Mojžíšová Lenka + Fido
DIS Zapletalová Martina + Sendy   5. Plšková Ivona + Darinka   5. Plšková Ivona + Darinka
DIS Mojžíšová Lenka + Fido   6. Šuterová Martina + Míša   6. Šuterová Martina + Míša
         
         
Vyhlašovaly se pouze součty        

 

 

Výstava

Výstava s PP - psi     Výstava s PP - feny  
         
Štěňata     Mladých  
C´Rosso Near Future, BOC V1, VT   Daffie Blade Tečkovaný přítel, dalmatin V3
Jeremy Bludov, labrador V2   Albertina Od bílé panenky, bílý švýc.ovčák V2
Boyd z Devonu, knírač malý černostříbřitý V3   Amia Valkar, AUO V
Amore mio New Marto, kolie dlouhosrstá V4   Berlinetta Ivelbero´s Darling, AUO V1
      Evelína z Velfíku, PRT V
Mladých     Holland Ilja v. Le Dobry, holandský ovčák V4
A´Garry James z Jbonda, BOT V1, VT   Quincy Blue Vanilka, bearded kolie V
A Chocoa Charlie M´S, ACD V2   Abigail Ann z Jbonda, BOT nedostavila se
         
Otevřená     Otevřená  
Efram z Martinkova dvora, jezevčík trpasličí dlouhosrstý V1, VT, BIS   Aloe Vera Adeveta, KK V3
Cynar z Budětského dvora, knírač malý p+s V2   Azzaria Ivelbero´s Darling, AUO V
Avenger Zorro Wonderfull dream, BOC V3   Beauty Mladá Živa, AUO V
Aveo Ivelbero´s Darling, AUO V4   Bína ze Strakatého kožíšku, český strakatý pes V
Artemis Bret Bett, JRT V   Celly Blýskavica, beagle V
Karlos Smaal Kim, šeltie V   Cheryl Valašské samoty, BSP V
      Cho Chang Kwanah, BOM V1, VT, 5.místo
Šampionů     Anne Mallet, BOM V
Arwin Silber aus Mahrischen Bergen, HO V1, VT, 3.místo   Abbey Red, ACD V2
Frigo Gold Madeira, jezevčík trpasličí dlouhosrstý V   Angea Ivelbero´s Darling, AUO V
Nice Looping Moravia Campanella, briard V   Connie Mladá Živa, AUO V4
      Isabelle Seyles, welsh springer spaniel V
Veteránů        
Alan Tomášův dvorek, knírač malý černostříbřitý V1, VT   Šampionů  
      Adélka Honzíkova cesta, tibetský španěl V1
      Electra Prosto Chudo, AUO V2
      Nikita Modrý květ, čínský chocholatý pes V3
         
Výstava bez PP     Výstava kříženců  
         
Mladých - psi     Mladých - psi  
Mac, AUO V1, VT   Majky V1, VT, res. BIS
         
Otevřená - psi     Otevřená - feny  
Fíbo, GR V1, VT, 4.místo   Bety V1, VT
Dasty, RR V2   Blacky V2
Messiach, JRT V3   Sissi V3
Maxmilian, labrador V4      
      Veteránů - feny  
Otevřená - feny     Kety V1, VT
Jessica Suisse Perle, BSP V1, VT   Darinka V2
Terezka, angl.kokršpaněl V2   Míša V3
Jessie, angl.kokršpaněl V3      
Phoebe, JRT V4      
         
         
V1, VT = výborná 1, vítěz třídy        
V2, V3, V4,…  = výborná 2,3,4…        
BIS = Best In Show (nejlepší jedinec výstavy)        
res. BIS = reserve BIS (druhý nejlepší jedinec)        

 

Junior Handling  
   
Jašková Lucie, AUO 1.místo
Havlíková Darina, bílý švýc.ovčák 2.místo
Sklenaříková Vendula, bearded kolie 3.místo
Surovčíková Tereza, AUO semifinále
Kocháňová Kateřina, kříženec semifinále
Svačinová Hana, kříženec semifinále
   
   
Senior Handling  
   
Pastyříková Šárka, RR 1.místo
Vlachynská Alžběta, knírač střední 2.místo
Kateřina Lengálová, knírač malý 3.místo
Jašková Zuzana, AUO semifinále
Čejková Lenka, jezevčík semifinále
Holíková Dagmar, KK semifinále
Illéšová Kateřina, BSP semifinále
Kelbl Pavel, knírač malý semifinále
Manďáková Iveta, tibetský španěl semifinále
Neudeková Idta, PRT semifinále
Riedlová Daniela, BOM semifinále
Sklenaříková Hana, briard semifinále
Slámová Věra, JRT semifinále

 

 

Závěrečné soutěže
   
Dítě a pes  
1.místo Sabina Kotopulosová, AUO
1.místo Daniel Tomeček, čínský chocholatý pes
1.místo Hotařová Adéla, MOK
1.místo Mikešová Karolína, kříženec
1.místo Sklenaříková Vendula, bearded kolie
1.místo Aleš Tomeček, čínský chocholatý pes
1.místo Patrik Zvonek, čivava
1.místo Jančíková Nikola, šeltie
1.místo Lukovicsová Kateřina, kříženec
1.místo Lukovicsová Zuzana, labrador
   
   
Nejhezčí pár psů
1.místo AUO, Aussie Atrey Srdcové eso + Azzaria Ivelbero´s darling
2.místo holandský ovčák, Arwin Silber aus Mahrischen bergen + Holland Ilja v. Le Dobry
3.místo AUO, Aveo + Angea Ivelbero´s darling
užší výběr JRT, Mesiach + Phoebe
užší výběr anglický kokršpaněl, Rocky + Jessie
užší výběr dalmatin, Deny + Daffie Blade Tečkovaný přítel
   
   
Nejlepší chov.skupina
1.místo AUO, Angea + Berlinetta + Azzaria + Aveo Ivelbero´s Darling + Electra Prosto Chudo
2.místo JRT, Messiach, Edward, Phoebe, Bublina, Joye, …
3.místo AUO, Aussie Atrey Srdcové eso + Amia Valkar + Connie Mladá Živa
   
   
Nejhezčí jedinec výstavy
1.místo, BIS BIS Efram z Martinkova dvora, jezevčík trpasličí dlouhosrstý, 4roky, maj.Čejková Lenka 
2.místo, r.BIS res.BIS Majky, kříženec, 18měsíců, maj.Zmeškalová Zuzana
3.místo Arwin Silber aus Mahrischen Bergen, holandský ovčák, 5let, maj.Macháčková Zdenka
4.místo Fíbo, zlatý retrívr, 3roky, maj. Buchtová Marie
5.místo Cho Chang, belgický ovčák malinois, 2roky, maj. Riedlová Daniela
   
Fajn pes katal.číslo 42  Avenger Zorro Wonderfull dream (Riki), maj. Matzenauerová Iveta
  (pejsek, který se nejvíce líbil sponzorské firmě Fajn krmiva Rakušan) - nejen výstavně :-)

 

TOPlist
aktualizováno: 31.03.2017 08:17:19