Založit webové stránky nebo eShop

 

Výsledky 2011

Co by to byl za rok, kdybychom se nepořádaly psí závody - letos 7.rokem... Stalo se tak v sobotu 23.7. v Kostelci na fotbalovém hřišti. Počasí vyšlo úplně až nadočekávání dobře, protože asi týden před závodama lilo a lilo. My jsme se dočkali sluníčka a všichni byli spálení ažaž :-) Tento rok byly závody s neuvěřitelným počtem psích účastníků - asi 106 :-) Rozhodně pro příště můžu říct, že víc jak 80 příště nebereme :-D :-D V takovém počtu pořadatelů (hlavní 2, vedlejších pár) jsme toho měli až nad hlavu :-D Jinak akcička myslím vydařená, účastníci spokojení a co víc si přát ;-) Letos poprvé se závodící utkali i v mezinárodní účasti :-D Kříženec Yukon z Ameriky, kamarádka Crystal de la Paz taktéž, vizsla z Maďarska, keryčka Nastěnka z Ruska, Anička Schonenberger ze Švýcarska,... Děkujeme všem účastníkům a doufáme, že si tento den užili a že se jim tu líbilo a především velké díky všem sponzorům, bez kterých by to nešlo, protože nám dali hooodně cen pro výherce a myslím, že ti mohli být moc rádi.

A taky navíc přijela k nám televize - RTA Zlín :-) Můžete kuknout zde: http://www.rta.cz/?article=144440

fotky od fotografa Patrika Žáka:

http://chodak.rajce.idnes.cz/Psi_zavody_Kostelec_23.7.2011_-_photo_by_Patrik_Zak_aparat_www.zakpatrik.cz/

foto - Věra Slámová

 

foto - avishay

 foto -  Simona Malá

 

 foto - simonka

foto - Romana Surá

 

Poslušnost štěňata

Rozhodčí: Ema Vránová

1 Ullver Jana Čivík 48
2 Koutníková Jana Aillie Moravian Gate 46
3 Krčmová Aneta Clowy 46
4 Medková Pavla Ulrika-Nastenka Aikheneck 46
5 Kočendová Kačka Enny 46
6 Karafiátová Iva Cougar Ivelbero´s Darling 44
7 Řeháková Maja 37
8 Valová Máša 35
9 Moynihan Veronika Aaron Zli-Rů 34

Poslušnost začátečníci

Rozhodčí: Vašek Ullver

1 Sochor Roman Nelly 49
2 Sklenaříková Vendula Quincy Blue Vanilka 49
3 Stašková Bára Sam 48
4 Vránová Ivana Ketynka 48
4 Sklenaříková Vendula C´Rosso Near Future 48
4 Grygera Jiří Yukon 48
4 Pospíšilová L Avišek 48
5 Böhmová Daniela Brita 47
6 Gadasová Marie Matýsek 46
6 Herníková Bronislava Cedra z Maršovských luk 46
7 Duroňová Eva Angie 45
7 Mrázek Zdeněk Ananké Clark´s Future 45
7 Crystal de la Paz Sunna 45
8 Běhulová Jana Arktos Clark S Future 44
8 Illéšová Kateřina Alenka Valašský Rytíř 44
8 Ovesná Michaela Benji 44
8 Stiborková Alena Annie Grace Hollandse Ster 44
9 Fornůsková Eva Sára 43
10 Tureček Tomáš Ája 41
11 Kubínová Adéla Cesmina Bell od Křemence 40

Poslušnost pokročilí

Rozhodčí: Ema Vránová

1 Slámová Věra Artemis BrettBett 74
2 Macháčková Zdenka Holland Ilja v. Le Dobry 73
3 Valová Soňa Anne Mallet 69
4 Lajmarová Denisa Inkognito Smile Paleur 68
5 Řeháková Denisa Aussie Atrey Srdcové eso 67
6 Neudeková Dita Phoebe 66
7 Batlová Zuzana Rex 62
8 Kubínková Marie Bína ze Strakatého Kožíšku 60
8 Janovská Radmila Bíp 60
8 Neudeková Dita Bubble 60
9 Janovská Radmila Black Jack z Lhotecké linie 59
9 Malá Simona Chelsea 59
10 Zapletalová Martina Darra Sachmet 58
11 Černá Barbora Edward od Bobří řeky 55
12 Illéšová Kateřina Jessica Suisse Perla 54
13 Jakubíčková Věra Once of Dream 53
13 Černá Barbora Messiach 53
14 Nevrlová Marie Kessy 51

Poslušnost zkouškaři

Rozhodčí: Hanka Sklenaříková

1 Macháčková Zdenka Arwin Silber 72
2 Schönenberger Anna Dainty Sweet Black Chevers 72
3 Kubínová Marie Amira Ilanga Jeny´s Zakimi 71
4 Havlíková Darina Albertina Od bílé panenky 69
5 Valová Soňa Agent 007 68
5 Vránová Ivana Abbey Red Camden dog 68
6 Růžičková Radka Bela-IDA z Česlova 67
7 Vlachynská Alžběta Amy 66
8 Juřičková Zuzana Rajah 64
9 Karafiátová Iva Beauty Mladá Živa 62
9 Riedl Pavel Cho Chang 62
10 Stiborková Alena Axiss Caroline 55
11 Medková Pavla Uther Pendragon Braudag 53
12 Karafiátová Iva Electra Prosto Chudo 52
13 Lajmarová Denisa Akim 44
14 Jakubíčková  Orin 41
15 Běhulová Jana Clark Z Grandorfa 10

 

Agility štěňata

Rozhodčí: Bětka Vlachynská

1 Častová Ena
2 Koutníková Jana Aillie Moravian Gate
3 Řeháková Denisa Dáma Srdcové eso
4 Krahulíková Jana Čivík
5 Kočendová Kateřina Enny
6 Krčmová Aneta Clowy
7 Medková Pavla Ulrika-Nastenka Aikheneck
8 Karafiátová Iva Cougar Ivelbero´s Darling
9 Lukovics Zdeněk Ananké Clark´s Future
10 Valová Soňa Máša

Agility začátečníci

Rozhodčí: Bětka Vlachynská

SA

1 Ovesná Michaela Benji
2 Gadasová Marie Matýsek
3 Neudeková Dita Evelína z Velfíku
4 Duroňová Eva Angie
5 Černá Barbora Messiach
6 Neudeková Dita Phoebe
7 Zelinová Simona Betinka
8 Batlová Zuzana Rex
8 Černá Barbora Edward od Bobří řeky
8 Slámová Věra Artemis BrettBett
8 Slezáková Berenika Anne

MA

1 Pospíšilová Lucie Avišek
2 Juřičková Zuzana Rajah
3 Valová Soňa Agent 007
4 Crystal de la Paz Sunna
5 Bartošová Martina Dasty
5 Fornůsková Eva Sára
5 Janovská Radmila Bíp
5 Stašková Bára Sam
5 Grygera Jiří Yukon

LA

1 Havlíková Darina Whitee
2 Böhmová Daniela Brita
3 Řeháková Denisa Aussie Atrey Srdcové eso
4 Zapletalová Martina Darra Sachmet
5 Herníková Bronislava Cedra z Maršovských luk
6 Šuterová Martina Berlinetta Ivelbero's Darling
7 Sklenaříková Vendula C´Rosso Near Future
7 Kubínová Adéla Cesmina Bell od Křemence
7 Kubínová Marie Amira Ilanga Jeny´s Zakimi
7 Sklenaříková Vendula Quincy Blue Vanilka

Agility pokročilí

Rozhodčí: Zdeňa Lukovics

SA

1 Schönenberger Anna Agil Do vento do mar
2 Lajmarová Denisa Inkognito Smile Paleur
  Sochor Roman Nelly

MA

1 Šuterová Martina Bety
2 Lukovicsová Hana Fany
3 Vlachynská Amy
4 Lubínková Marie Kesy
5 Mojžíšová Lenka Sendy
  Kysová Ivana Terezka
  Mojžíšová Lenka Celly Blýskavica
  Tureček Tomáš Ája

LA

1 Lukovicsová Hana Buffy
2 Ullver Jana Marley Ardenhill
3 Jakubíčková Věra Olineli Dalido
  Jakubíčková Věra Once of Dream Moravia Campanella
  Janovská Radmila Black Jack z Lhotecké linie
  Karafiátová Iva Electra Prosto Chudo
  Karafiátová Iva Beauty Mladá Živa
  Zapletalová Martina Gina
  Outratová Hana Ahsante Sana Modrásek
  Sklenaříková C´Rosso  Near future 
  Ullver Václav Brixie Plzeňský Teufel
  Valová Soňa Anne Mallet
  Vránová Ivana Abbey Red Camden dog
  Ullver Jana Falstaff vom Palmbachtal
  Medková Pavla Uther Pendragon Braudag
  Riedl Pavel Cho Chang
  Lubínková Marie Bína ze Strakatého Kožíšku

Agility veteráni

1 Zapletalová Martina Sendy
2 Mojžíšová Lenka Máša
3 Schönenberger Anna Dainty Sweet Black Chevers
4 Lajmarová Denisa Akim
  Vránová Ivana Ketynka
  Krčmová Sam

Výstava psů

Psi s PP

štěňata

VN1 Clowy Gery-Jane chodský pes 4 měsíce Krčmová

mladých

V1 Aaron Zli-Rů český strakatý pes 15 měs. Moynihan,59
V C´Rosso Near Future BOC 18 měs. Sklenaříková,77
V Arktos Clark S Future VŠSP 18 měs. Běhulová,4
V Achileus Clark S Future VŠSP 18 měs. Běhulová,5
V Edward od Bobří řeky JRT 17 měs. Černá,11

otevřená

V1 Efram z Martinkova dvora jezevčík trpasl.dlouhos. 5 let Čejková,9
V Aston Ev-An-Or BSP   Červený,13
V Once of Dream Moravia Campanella briard 6 let Jakubíčková,23
V Burbbon Milfra-Moravia čínský chocholatý pes 20měs. Kotasová,34
V Quissac Fawn Vanilka bearded collie 2 roky Kuchařová,42
V Boomer Kasiterit bearded kolie 2 roky Kuchařová,41
V Inkognito Smile Paleur PRT 2 roky Lajmarová,45
V Artemis BretBett JRT 3 roky Slámová
V A´Garry James z Jbonda belgický ovčák tervueren 2 roky Surá,85
V Agent 007 from Valachian Highlands BC 4 roky Valová,93
V Amore mio New Marton dlouhosrstá kolie 19 měsíců Vránová,98

šampionů

V1 Frigo Gold Madeira jezevčík trpasl.dlouhos. 3 roky Čejková,10
V Black Jack z Lhotecké linie australská kelpie 3 roky Janovská,25
V Arwin Silber aus Mährischen Bergen holandský ovčák 7 let Macháčková,53
V Aussie Atrey Srdcové eso australský ovčák 2 roky Řeháková,74
V Falstaff vom Palmbachtal krátkosrstá kolie 5 let Ullver,91
V Uther Pendragon Braudag KBT 4 roky Medková,69
V Clark Z Grandorfa VŠSP 4 roky Běhulová,6

Feny s PP

štěňata

VN1 Dáma Srdcové eso AUO 7 měsíců Řeháková,75
VN2 Airin vom Othergateshof BSP 7 měsíců Lučanová,49
VN3 Ulrika-Nastenka Aikheneck KBT 8 měsíců Medková,70

mladých

V1 Aillie Moravian Gate AUO 11 měsíců Koutníková,36
V2 Darra Sachmet VOK   Zapletalová, 102
V3 Cedra z Maršovských luk FCR 15 měsíců Herníková,18
V4 Carolla Ev-An-Or BSP 13 měsíců Oralová,64
V Annie Grace Hollandse Ster holandský ovčák 18 měsíců Stiborková,83
V Didlina coton de tuleár 18 měsíců Chovancová, 32
V Alenka Valašský Rytíř BSP 1 rok Illéšová,20
V Aurelia Dai Muratori kelpie 13 měsíců Lukovicsová,50
V Ananké Clark´s Future VŠSP 18 měsíců Mrázek,60

otevřená

V1 Brixie Plzeňský Teufel BOM 7 let Ullver,90
V2 Berlinetta Ivelber's Darling AUO 2 roky Šuterová,86
V3 Cesmina Bell od Křemence MOK 2 roky Kubínová,40
V4 Aranka Gabri-Aki čínský chocholatý pes 7 let Růžičková,71
V Olineli Dalido briard 3 roky Jakubíčková,22
V Beyla Ev-An-Or BSP 2 roky Kovaříková,37
V Holland Ilja v. Le Dobry holandský ovčák 2 roky Macháčková,54
V Albertina Od bílé panenky bílý švýcarský ovčák 2 roky Havlíková,17
V Evelína z Velfíku PRT 2 roky Neudeková,61
V Quincy Blue Vanilka bearded kolie 2 roky Sklenaříková,78
V Abbey Red Camden dog ACD 5 let Vránová,97
V Agil Do vento do mar portugalský podengo 3,5 roku Schönenberger,100
V Cho Chang BOM 3roky Riedl, 96
V Nikita Modrý květ čínský chocholatý pes   Kotasová, 35

šampionů

V1 Aniffe -Asaka Milfra-Moravia čínský chocholatý pes 3 roky Kotasová,33
V2 Bela-Ida z Česlova český strakatý pes 4 roky Růžičková,72
V3 Adélka Honzíkova cesta tibetský španěl 8 let Manďáková,55

veteránů

V1 Axiss Caroline Wapini von Folge holandský ovčák   Stiborková,84
V2 Ejmí-Akina Bohemia čínský chocholatý pes 9 let Růžičková,73

 

Psi bez PP

psi - otevřená

V1 Akim YT 5 let Lajmarová Denisa,44
V2 Messiach JRT 2 roky Černá Barbora,12
V3 Rex YT 6 let Batlová Zuzana,3
V4 Dasty RR 5,5 roku Pastyříková Šárka,68

feny - mladých

V1 Brita německý boxer 14 měsíců Böhmová,7
V2 Enny BC 16 měsíců Kočenda,30

feny-otevřená

V1 Terezka ang. kokršpaněl 3 roky Kysová Ivana,43
V2 Jessica Suisse Perle BSP 5 let Illéšová K.,21
V3 Rajah cane corso 6 let Juřičková Z.,26
V4 Kessy JRT 2 roky Nevrlová,63
V Phoebe JRT 4 roky Neudeková,62
V Nelly PRT 20 měs. Sochor,81

Kříženci

psi otevřená

V1 Benji kříženec 2 roky Ovesná,67
  Dasty kříženec 2 roky Bartošová,1
  Bíp kříženec 7 let Janovská,24
  Šarik kříženec 5 let Kovaříková,38
  Sam kříženec 2 roky Stašková,82
  Matýsek kříženec 3 roky Gadasová,104

feny otevřená

V1 Bety kříženec 5 let Šuterová,87
V2 Sára kříženec 3 roky Fornůsková,15

feny veteránů

V1 Ketynka kříženec nad 8 let Vránová,99
V2 Míša kříženec 9 let Šuterová,88

 

JuniorHandling

1.místo Lajmarová Denisa Inkognito PRT
2.místo Chovancová Hanička Didlina cotonek
3.místo Batlová Zuzana Rex YT

SeniorHandling

1.místo Vránová Ivana ACD
2.místo Pastyříková Šárka RR
3.místo Medková Pavla KBT

BIS Handler: Ivana Vránová

Výsledky 2011

 

Poslušnost štěňata

Rozhodčí: Ema Vránová

1 Ullver Jana Čivík 48
2 Koutníková Jana Aillie Moravian Gate 46
3 Krčmová Aneta Clowy 46
4 Medková Pavla Ulrika-Nastenka Aikheneck 46
5 Kočendová Kačka Enny 46
6 Karafiátová Iva Cougar Ivelbero´s Darling 44
7 Řeháková Maja 37
8 Valová Máša 35
9 Moynihan Veronika Aaron Zli-Rů 34

Poslušnost začátečníci

Rozhodčí: Vašek Ullver

1 Sochor Roman Nelly 49
2 Sklenaříková Vendula Quincy Blue Vanilka 49
3 Stašková Bára Sam 48
4 Vránová Ivana Ketynka 48
4 Sklenaříková Vendula C´Rosso Near Future 48
4 Grygera Jiří Yukon 48
4 Pospíšilová L Avišek 48
5 Böhmová Daniela Brita 47
6 Gadasová Marie Matýsek 46
6 Herníková Bronislava Cedra z Maršovských luk 46
7 Duroňová Eva Angie 45
7 Mrázek Zdeněk Ananké Clark´s Future 45
7 Crystal de la Paz Sunna 45
8 Běhulová Jana Arktos Clark S Future 44
8 Illéšová Kateřina Alenka Valašský Rytíř 44
8 Ovesná Michaela Benji 44
8 Stiborková Alena Annie Grace Hollandse Ster 44
9 Fornůsková Eva Sára 43
10 Tureček Tomáš Ája 41
11 Kubínová Adéla Cesmina Bell od Křemence 40

Poslušnost pokročilí

Rozhodčí: Ema Vránová

1 Slámová Věra Artemis BrettBett 74
2 Macháčková Zdenka Holland Ilja v. Le Dobry 73
3 Valová Soňa Anne Mallet 69
4 Lajmarová Denisa Inkognito Smile Paleur 68
5 Řeháková Denisa Aussie Atrey Srdcové eso 67
6 Neudeková Dita Phoebe 66
7 Batlová Zuzana Rex 62
8 Kubínková Marie Bína ze Strakatého Kožíšku 60
8 Janovská Radmila Bíp 60
8 Neudeková Dita Bubble 60
9 Janovská Radmila Black Jack z Lhotecké linie 59
9 Malá Simona Chelsea 59
10 Zapletalová Martina Darra Sachmet 58
11 Černá Barbora Edward od Bobří řeky 55
12 Illéšová Kateřina Jessica Suisse Perla 54
13 Jakubíčková Věra Once of Dream 53
13 Černá Barbora Messiach 53
14 Nevrlová Marie Kessy 51

Poslušnost zkouškaři

Rozhodčí: Hanka Sklenaříková

1 Macháčková Zdenka Arwin Silber 72
2 Schönenberger Anna Dainty Sweet Black Chevers 72
3 Kubínová Marie Amira Ilanga Jeny´s Zakimi 71
4 Havlíková Darina Albertina Od bílé panenky 69
5 Valová Soňa Agent 007 68
5 Vránová Ivana Abbey Red Camden dog 68
6 Růžičková Radka Bela-IDA z Česlova 67
7 Vlachynská Alžběta Amy 66
8 Juřičková Zuzana Rajah 64
9 Karafiátová Iva Beauty Mladá Živa 62
9 Riedl Pavel Cho Chang 62
10 Stiborková Alena Axiss Caroline 55
11 Medková Pavla Uther Pendragon Braudag 53
12 Karafiátová Iva Electra Prosto Chudo 52
13 Lajmarová Denisa Akim 44
14 Jakubíčková  Orin 41
15 Běhulová Jana Clark Z Grandorfa 10

 

Agility štěňata

Rozhodčí: Bětka Vlachynská

1 Častová Ena
2 Koutníková Jana Aillie Moravian Gate
3 Řeháková Denisa Dáma Srdcové eso
4 Krahulíková Jana Čivík
5 Kočendová Kateřina Enny
6 Krčmová Aneta Clowy
7 Medková Pavla Ulrika-Nastenka Aikheneck
8 Karafiátová Iva Cougar Ivelbero´s Darling
9 Lukovics Zdeněk Ananké Clark´s Future
10 Valová Soňa Máša

Agility začátečníci

Rozhodčí: Bětka Vlachynská

SA

1 Ovesná Michaela Benji
2 Gadasová Marie Matýsek
3 Neudeková Dita Evelína z Velfíku
4 Duroňová Eva Angie
5 Černá Barbora Messiach
6 Neudeková Dita Phoebe
7 Zelinová Simona Betinka
8 Batlová Zuzana Rex
8 Černá Barbora Edward od Bobří řeky
8 Slámová Věra Artemis BrettBett
8 Slezáková Berenika Anne

MA

1 Pospíšilová Lucie Avišek
2 Juřičková Zuzana Rajah
3 Valová Soňa Agent 007
4 Crystal de la Paz Sunna
5 Bartošová Martina Dasty
5 Fornůsková Eva Sára
5 Janovská Radmila Bíp
5 Stašková Bára Sam
5 Grygera Jiří Yukon

LA

1 Havlíková Darina Whitee
2 Böhmová Daniela Brita
3 Řeháková Denisa Aussie Atrey Srdcové eso
4 Zapletalová Martina Darra Sachmet
5 Herníková Bronislava Cedra z Maršovských luk
6 Šuterová Martina Berlinetta Ivelbero's Darling
7 Sklenaříková Vendula C´Rosso Near Future
7 Kubínová Adéla Cesmina Bell od Křemence
7 Kubínová Marie Amira Ilanga Jeny´s Zakimi
7 Sklenaříková Vendula Quincy Blue Vanilka

Agility pokročilí

Rozhodčí: Zdeňa Lukovics

SA

1 Schönenberger Anna Agil Do vento do mar
2 Lajmarová Denisa Inkognito Smile Paleur
  Sochor Roman Nelly

MA

1 Šuterová Martina Bety
2 Lukovicsová Hana Fany
3 Vlachynská Amy
4 Lubínková Marie Kesy
5 Mojžíšová Lenka Sendy
  Kysová Ivana Terezka
  Mojžíšová Lenka Celly Blýskavica
  Tureček Tomáš Ája

LA

1 Lukovicsová Hana Buffy
2 Ullver Jana Marley Ardenhill
3 Jakubíčková Věra Olineli Dalido
  Jakubíčková Věra Once of Dream Moravia Campanella
  Janovská Radmila Black Jack z Lhotecké linie
  Karafiátová Iva Electra Prosto Chudo
  Karafiátová Iva Beauty Mladá Živa
  Zapletalová Martina Gina
  Outratová Hana Ahsante Sana Modrásek
  Sklenaříková C´Rosso  Near future 
  Ullver Václav Brixie Plzeňský Teufel
  Valová Soňa Anne Mallet
  Vránová Ivana Abbey Red Camden dog
  Ullver Jana Falstaff vom Palmbachtal
  Medková Pavla Uther Pendragon Braudag
  Riedl Pavel Cho Chang
  Lubínková Marie Bína ze Strakatého Kožíšku

Agility veteráni

1 Zapletalová Martina Sendy
2 Mojžíšová Lenka Máša
3 Schönenberger Anna Dainty Sweet Black Chevers
4 Lajmarová Denisa Akim
  Vránová Ivana Ketynka
  Krčmová Sam

Výstava psů

Psi s PP

štěňata

VN1 Clowy Gery-Jane chodský pes 4 měsíce Krčmová

mladých

V1 Aaron Zli-Rů český strakatý pes 15 měs. Moynihan,59
V C´Rosso Near Future BOC 18 měs. Sklenaříková,77
V Arktos Clark S Future VŠSP 18 měs. Běhulová,4
V Achileus Clark S Future VŠSP 18 měs. Běhulová,5
V Edward od Bobří řeky JRT 17 měs. Černá,11

otevřená

V1 Efram z Martinkova dvora jezevčík trpasl.dlouhos. 5 let Čejková,9
V Aston Ev-An-Or BSP   Červený,13
V Once of Dream Moravia Campanella briard 6 let Jakubíčková,23
V Burbbon Milfra-Moravia čínský chocholatý pes 20měs. Kotasová,34
V Quissac Fawn Vanilka bearded collie 2 roky Kuchařová,42
V Boomer Kasiterit bearded kolie 2 roky Kuchařová,41
V Inkognito Smile Paleur PRT 2 roky Lajmarová,45
V Artemis BretBett JRT 3 roky Slámová
V A´Garry James z Jbonda belgický ovčák tervueren 2 roky Surá,85
V Agent 007 from Valachian Highlands BC 4 roky Valová,93
V Amore mio New Marton dlouhosrstá kolie 19 měsíců Vránová,98

šampionů

V1 Frigo Gold Madeira jezevčík trpasl.dlouhos. 3 roky Čejková,10
V Black Jack z Lhotecké linie australská kelpie 3 roky Janovská,25
V Arwin Silber aus Mährischen Bergen holandský ovčák 7 let Macháčková,53
V Aussie Atrey Srdcové eso australský ovčák 2 roky Řeháková,74
V Falstaff vom Palmbachtal krátkosrstá kolie 5 let Ullver,91
V Uther Pendragon Braudag KBT 4 roky Medková,69
V Clark Z Grandorfa VŠSP 4 roky Běhulová,6

Feny s PP

štěňata

VN1 Dáma Srdcové eso AUO 7 měsíců Řeháková,75
VN2 Airin vom Othergateshof BSP 7 měsíců Lučanová,49
VN3 Ulrika-Nastenka Aikheneck KBT 8 měsíců Medková,70

mladých

V1 Aillie Moravian Gate AUO 11 měsíců Koutníková,36
V2 Darra Sachmet VOK   Zapletalová, 102
V3 Cedra z Maršovských luk FCR 15 měsíců Herníková,18
V4 Carolla Ev-An-Or BSP 13 měsíců Oralová,64
V Annie Grace Hollandse Ster holandský ovčák 18 měsíců Stiborková,83
V Didlina coton de tuleár 18 měsíců Chovancová, 32
V Alenka Valašský Rytíř BSP 1 rok Illéšová,20
V Aurelia Dai Muratori kelpie 13 měsíců Lukovicsová,50
V Ananké Clark´s Future VŠSP 18 měsíců Mrázek,60

otevřená

V1 Brixie Plzeňský Teufel BOM 7 let Ullver,90
V2 Berlinetta Ivelber's Darling AUO 2 roky Šuterová,86
V3 Cesmina Bell od Křemence MOK 2 roky Kubínová,40
V4 Aranka Gabri-Aki čínský chocholatý pes 7 let Růžičková,71
V Olineli Dalido briard 3 roky Jakubíčková,22
V Beyla Ev-An-Or BSP 2 roky Kovaříková,37
V Holland Ilja v. Le Dobry holandský ovčák 2 roky Macháčková,54
V Albertina Od bílé panenky bílý švýcarský ovčák 2 roky Havlíková,17
V Evelína z Velfíku PRT 2 roky Neudeková,61
V Quincy Blue Vanilka bearded kolie 2 roky Sklenaříková,78
V Abbey Red Camden dog ACD 5 let Vránová,97
V Agil Do vento do mar portugalský podengo 3,5 roku Schönenberger,100
V Cho Chang BOM 3roky Riedl, 96
V Nikita Modrý květ čínský chocholatý pes   Kotasová, 35

šampionů

V1 Aniffe -Asaka Milfra-Moravia čínský chocholatý pes 3 roky Kotasová,33
V2 Bela-Ida z Česlova český strakatý pes 4 roky Růžičková,72
V3 Adélka Honzíkova cesta tibetský španěl 8 let Manďáková,55

veteránů

V1 Axiss Caroline Wapini von Folge holandský ovčák   Stiborková,84
V2 Ejmí-Akina Bohemia čínský chocholatý pes 9 let Růžičková,73

 

Psi bez PP

psi - otevřená

V1 Akim YT 5 let Lajmarová Denisa,44
V2 Messiach JRT 2 roky Černá Barbora,12
V3 Rex YT 6 let Batlová Zuzana,3
V4 Dasty RR 5,5 roku Pastyříková Šárka,68

feny - mladých

V1 Brita německý boxer 14 měsíců Böhmová,7
V2 Enny BC 16 měsíců Kočenda,30

feny-otevřená

V1 Terezka ang. kokršpaněl 3 roky Kysová Ivana,43
V2 Jessica Suisse Perle BSP 5 let Illéšová K.,21
V3 Rajah cane corso 6 let Juřičková Z.,26
V4 Kessy JRT 2 roky Nevrlová,63
V Phoebe JRT 4 roky Neudeková,62
V Nelly PRT 20 měs. Sochor,81

Kříženci

psi otevřená

V1 Benji kříženec 2 roky Ovesná,67
  Dasty kříženec 2 roky Bartošová,1
  Bíp kříženec 7 let Janovská,24
  Šarik kříženec 5 let Kovaříková,38
  Sam kříženec 2 roky Stašková,82
  Matýsek kříženec 3 roky Gadasová,104

feny otevřená

V1 Bety kříženec 5 let Šuterová,87
V2 Sára kříženec 3 roky Fornůsková,15

feny veteránů

V1 Ketynka kříženec nad 8 let Vránová,99
V2 Míša kříženec 9 let Šuterová,88

 

JuniorHandling

1.místo Lajmarová Denisa Inkognito PRT
2.místo Chovancová Hanička Didlina cotonek
3.místo Batlová Zuzana Rex YT

SeniorHandling

1.místo Vránová Ivana ACD
2.místo Pastyříková Šárka RR
3.místo Medková Pavla KBT

BIS Handler: Ivana Vránová

Pár psů

 

Chovatelské skupiny

1.místo Nevrlová+Černá+Neudeková JRT
2.místo Řeháková + Koutníková AUO
3.místo Oralová+Červený+Kovaříková BSP

Výstava finále

1.místo Brixie Plzeňský Teufel BOM 7 let Ullver,90
2.místo Frigo Gold Madeira jezevčík trpasl.dlouhos. 3 roky Čejková,10
3.místo Dáma Srdcové eso AUO 7 měsíců Řeháková,75
4.místo Aillie Moravian Gate AUO 11 měsíců Koutníková,36
5.místo Ketynka kříženec nad 8 let Vránová,99
 

Pár psů

 

Chovatelské skupiny

1.místo Nevrlová+Černá+Neudeková JRT
2.místo Řeháková + Koutníková AUO
3.místo Oralová+Červený+Kovaříková BSP

Výstava finále

1.místo Brixie Plzeňský Teufel BOM 7 let Ullver,90
2.místo Frigo Gold Madeira jezevčík trpasl.dlouhos. 3 roky Čejková,10
3.místo Dáma Srdcové eso AUO 7 měsíců Řeháková,75
4.místo Aillie Moravian Gate AUO 11 měsíců Koutníková,36
5.místo Ketynka kříženec nad 8 let Vránová,99
 

 

TOPlist
aktualizováno: 31.03.2017 08:17:19