Založit webové stránky nebo eShop

Výsledky 2012

     
       
       
Poslušnost - štěňata    
1 Žaludová Petra Be My Champion 49
2 Baťková Veronika Beautiful 49
3 Jiříčková Kateřina Sam 49
4 Višvaderová Zuzana Arwen 49
5 Pechová Kateřina Aziz 48
5 Jurčák Libor Darlenne 48
6 Bělíková Tereza Dark 47
6 Káčerek Michal Barbucha 47
6 Paráková Adéla Maybe 47
7 Veselý Rostislav Airin 46
8 Valová Soňa Aramis 45
9 Jalůvková Kateřina Kessie 42
9 Nekardová Eliška Rock 42
10 Malá Simona Tiffany 38
       
       
       
Poslušnost - začátečníci    
1 Šrůtková Nikol Anthony 49
2 Koutníková Jana Aillie 49
3 Vokurková Jana Fairy 49
4 Bystroňová Veronika Terezka 49
  Kovaříková Petra Beyla 49
5 Nekardová Eliška Gaspar 48
  Jalůvková Kateřina Amálka 48
  Hamerská Pavla Sue Ellen 48
  Kubínová Adéla Jasmin 48
  Důjková Magdalena Bára 48
6 Kráčalíková Jana Denzo 47
  Sklenaříková Vendula C´Rosso 47
7 Šájnová Tereza Nexie 45
8 Fornůsková Eva Sára 44
  Valová Soňa Máša 44
  Šablaturová Hana Zuzana 44
9 Pospíšilová Lucie Avishay 43
  Sedláčková Věra Sheryn 43
10 Baťková Veronika Cvalíček 42
11 Švábová Markéta Bert 41
12 Sklenaříková Vendula Quincy 39
13 Stašková Bára Sam 35
       
       
       
       
Poslušnost - pokročilí    
1 Šimíčková Anna Dixi 77
2 Batlová Zuzana Rex 74
3 Klimešová Kateřina Rocky 72
4 Pechová Kateřina Nesquik 69
5 Dluhošová Zuzana Eternity 61
6 Staňková Barbora Brut 60
7 Burešová Iva Jack 59
8 Illéšová Kateřina Alenka 55
9 Hapalová Lucie Rastislava 47
       
       
Poslušnost - zkouškaři    
1 Višvaderová Veronika Peggy 77
2 Lengálová Kateřina Boyd z Devonu 71
3 Klimešová Kateřina Jessie 67
4 Neudeková Dita Evelína 67
5 Jakubíčková Věra, Neudeková Dita

Esto,                Phoebe

65
6 Ingrová Renata Dara 61
7 Zapletalová Martina Darra 56
8 Vavrušová Sylva Xclusive Beauty 53
9 Malá Simona Chelsea 50
10 Jakubíčková Věra Neli 49
11 Vavrušová Sylva Sadie 42

 

Agi štěňata I.     Agi štěňata II.  
1 Šajnová Tereza Nexie   1 Porubová Markéta Dorra Best Berry
2 Veselý Rostislav Airin Porta Moravia   2 Veselý Rostislav Airin Porta Moravia
3 Pechová Kateřina Aziz Matahari Rascabes   3 Pechová Kateřina Aziz Matahari
4 Valová Soňa Máša   4 Šajnová Tereza Nexie
5 Baťková Veronika Beautiful Valley   5 Višvaderová Zuzana Arwen z Metaboxu
6 Paráková Adéla Maybe     Valová Soňa Máša
7 Jalůvková Kateřina Kessie     Baťková Veronika Beautiful Valley
8 Jiříčková Kateřina Sam Gulden Land     Paráková Adéla Maybe
9 Jurčák Libor Darlenne Avora     Jalůvková Kateřina Kessie
10 Višvaderová Zuzana Arwen z Metaboxu     Jiříčková Kateřina Sam Gulden Land
11 Porubová Markéta Dorra Best Berry     Jurčák Libor Darlenne Avora
12 Nekardová Eliška Rock Gulden Land     Nekardová Eliška Rock Gulden Land
13 Žaludová Petra Be My Champion     Žaludová Petra Be My Champion
14 Kunická Jana Bertička Gaviro     Kunická Jana Bertička Gaviro
             
             
             
Agi začátečníci SA I.     Agi začátečníci SA II.  
1 Macíček Miroslav Calon Lan Lucky Veles   1 Neudeková Dita Evelína z Velfíku
2 Slezáková Berenika Anne   2 Bystroňová Veronika Terezka
3 Zelinová Simona Betinka   3 Jalůvková Kateřina Amálka
4 Neudeková Dita Evelína z Velfíku   4 Slezáková Berenika Anne
5 Neudeková Dita Phoebe   5 Zelinová Simona Betinka
6 Jalůvková Kateřina Amálka   6 Neudeková Dita Phoebe
7 Višvaderová Veronika Gosha Bohemia Platina   7 Višvaderová Veronika Gosha
8 Bystroňová Veronika Terezka   8 Macíček Miroslav Calon
9 Burešová Iva Jack   x Burešová Iva Jack
             
Agi začátečníci MA I.     Agi začátečníci MA II.  
1 Fornůsková Eva Sára   1 Paráková Adéla Lesie
2 Stašková Bára Sam   2 Fornůsková Eva Sára
3 Paráková Adéla Lesie   3 Stašková Bára Sam
4 Páráková Kateřina Jessie   4 Páráková Kateřina Jessie
             
Agi začátečníci LA I.     Agi začátečníci LA II.  
1 Šrůtková Nikol Anthony Černý kondor   1 Šrůtková Nikol Anthony Černý kondor
2 Koutníková Jana Aillie Moravian Gate   2 Vokurková Jana Fairy Mladá živa
3 Kubínová Adélka Jasmin   3 Porubová Markéta Mia
4 Porubová Markéta Mia   4 Homolková Eva Guma z Majklovy zahrady
5 Vokurková Jana Fairy Mladá živa   5 Koutníková Jana Aillie Moravian Gate
6 Homolková Eva Guma z Majklovy zahrady   6 Sedláčková Věra Sheryn
7 Sedláčková Věra Sheryn   7 Vavrušová Sadie
8 Kráčalíková Denzo   8 Kráčalíková Denzo
9 Staňková Barbora Brut Colorado Beetle   9 Staňková Barbora Brut Colorado Beetle
10 Vavrušová Sadie        
             
             
             
             
Agi pokročilí SA I.     Agi pokročilí SA II.  
1 Pechová Kateřina Nesquik   1 Pechová Kateřina Nesquik
2 Batlová Zuzana Rex   4 Batlová Zuzana Rex
3 Lengálová Kateřina Boyd z Devonu   3 Lengálová Kateřina Boyd z Devonu
4 Klimešová Kateřina Jessie   2 Klimešová Kateřina Jessie
             
Agi pokročilí MA I.     Agi pokročilí MA II.  
1 Pospíšilová Lucie Avishay Witt FunkyJazz    1 Pospíšilová Lucie Avishay Witt FunkyJazz 
2 Višvaderová Veronika Peggy   2 Žák Patrik Amy
3 Žák Patrik Amy   3 Višvaderová Veronika Peggy
             
Agi pokročilí LA I.     Agi pokročilí LA II.  
1 Homolková Eva Amarethy Fidelis et Fortis   1 Homolková Eva Amarethy Fidelis et Fortis
2 Švábová Markéta Bert   2 Švábová Markéta Bert
3 Sklenaříková Hana Ross   3 Zapletalová Martina Gina
4 Zapletalová Martina Gina   4 Jakubíčková Věra Olineli Dalido
5 Zapletalová Martina Darra Sachmet   5 Kunická Jana Hereta Daraskár
6 Nekardová Eliška Gaspar Sexy Rexy   6 Sklenaříková Hana Ross
7 Jakubíčková Věra Olineli Dalido     Zapletalová Martina Darra Sachmet
8 Sklenaříková Vendula Týna     Nekardová Eliška Gaspar Sexy Rexy
  Kunická Jana Hereta Daraskár     Sklenaříková Vendula Týna
             
Agi veteráni I.     Agi veteráni II.  
1 L - Lukoviscová Zuzana Buffy   1 M - Hamerská Pavla Sue Ellen z Černé Hlásky
2 S - Klimešová Kateřina Rocky   2 L - Lukoviscová Zuzana Buffy
3 M - Zapletalová Martina Sendy   3 M - Zapletalová Martina Sendy
4 L - Jakubíčková Věra Once of Dream   4 L - Jakubíčková Věra Once of Dream
  S - Jakubíčková Věra Esto     S - Klimešová Kateřina Rocky
  M - Hamerská Pavla Sue Ellen z Černé Hlásky     S - Jakubíčková Věra Esto
  M - Lukovicsová Kateřina Fany     M - Lukovicsová Kateřina Fany
             
             
             

 

  VÝSTAVA PSŮ S PP - psi:    
         
  Výstava s PP - psi, třída štěňat:    
1 Bělíková Tereza Dancing Dark Bohemian Ariston flat coated retriever 5 měsíců
2 Szturcová Marie Chukky z Pavlůvky čínský chocholatý pes 5 měsíců
3 Dudešek Tomáš Alan Golden Dummy zlatý retrívr 3 měsíce
4 Illéšová Kateřina Aramis Suisse Perle bernský salašnický pes 4 měsíce
         
  Výstava s PP - psi, třída mladých:    
1 Pechová Kateřina Aziz Matahari Rascabes šeltie 1rok
2 Žaludová Petra Be My Champion Allegro Assai australský ovčák 10měsíců
3 Jiříčková Kateřina Sam Gulden Land border collie 9 měsíců
4 Nekardová Eliška Rock Gulden Land border collie 1rok
         
  Výstava s PP - psi, třída mezitřída:    
1 Kunická Jana Cardinal Gery-Jane chodský pes 1,5 roku
2 Šrůtková Nikol Anthony Černý kondor australský ovčák 1,5 roku
         
  Výstava s PP - psi, třída otevřená:    
         
1 Lengálová Kateřina Boyd z Devonu malý knírač černostříbřitý 2roky
2 Pospíšilová Lucie Avishay Witt FunkyJazz  stafordšírský bullteriér 2,5roku
3 Sklenaříková Vendula C´Rosso Near Future border collie 2roky
4 Čejková Lenka Efram z Martinkova dvora jezevčík trpasličí dlouhosrstý 6let
  Staňková Barbora Brut Colorado Beetle flat coated retriever 3roky
         
  Výstava s PP - psi, třída šampionů:    
1 Čejková Lenka Frigo Gold Madeira jezevčík trpasličí dlouhosrstý 4roky
2 Nekardová Eliška Gaspar Sexy Rexy nova scotia duck tolling retriever 3roky
         
         
         
         
         
  VÝSTAVA PSŮ S PP - FENY:    
         
  Výstava s PP - feny, třída štěňat:    
         
1 Jurčák Libor Darlenne Avora parson russel terier 3měsíce
2 Malá Simona Tiffany Love Wicked Kelečský poklad chesapeake bay retriever 4měsíce
         
  Výstava s PP - feny, třída mladých:    
1 Višvaderová Zuzana Arwen z Metaboxu boxer 1rok
2 Káčerek Michal Barbucha Drago Bohemia border collie 9měsíců
3 Veselý Rostislav Airin Porta Moravia chodský pes 15měsíců
4 Ingrová Renata Dara z Veletínského dvora flat coated retriever 15měsíců
  Porubová Markéta Dorra Best Berry od Knínické studánky border collie 1rok
         
  Výstava s PP - feny, třída mezitřída:    
1 Homolková Eva Guma z Majklovy zahrady český strakatý pes 1,5roku
2 Višvaderová Veronika Gosha Bohemia Platina jack russel terier 1rok
3 Macíček Miroslav Calon Lan Lucky Veles Welsh Corgi Cardigan 1,5roku 
         
  Výstava s PP - feny, třída otevřená:    
1 Dluhošová Zuzana Eternity Miagorpok aljašský malamut 2roky
2 Illéšová Kateřina Alenka Valašský Rytíř bernský salašnický pes 2roky
3 Vokurková Jana Fairy Mladá živa australský ovčák 1,5roku
4 Sklenaříková Vendula Quincy Blue Vanilka beardie 3roky
  Jakubíčková Věra Olineli Dalido briard 3roky
  Koutníková Jana Aillie Moravian Gate australský ovčák 2roky
  Homolková Eva Amarethy Fidelis et Fortis chodský pes 6let
  Kovaříková Petra Beyla Ev-An-Or bernský salašnický pes 3roky
  Lukoviscová Hana Aurélia Dai Muratori australská kelpie 2roky
         
  Výstava s PP - feny, třída šampionů:    
1 Neudeková Dita Evelína z Velfíku parson russel terier 3roky
         
  Výstava s PP - feny, třída veteránů:    
1 Hamerská Pavla Sue Ellen z Černé Hlásky šeltie 9let
2 Dluhošová Zuzana Cantharis Gate of Arctic aljašský malamut 8let
         
         
         
  VÝSTAVA BEZ PP A KŘÍŽENCŮ:    
         
  Výstava bez PP - psi, třída mladých:    
1 Kráčalíková Jana Denzo border collie 1,5roku
         
  Výstava bez PP - psi, třída otevřená:    
1 Švábová Markéta Bert zlatý retrívr 7let
2 Pechová Kateřina Nesquik kavalír king charles španěl 4roky
3 Hapalová Lucie Citrín z Kelče krysařík 8let
         
  Výstava bez PP - psi, třída veteránů:    
1 Batlová Zuzana Rex yorkšírský teriér 8let
2 Jakubíčková Věra Esto west highland white terier 10let
         
  Výstava bez PP - feny, třída štěňat:    
1 Ingrová Pavlína Čelzinka jezevčík trpasličí 5měsíců
         
  Výstava bez PP - feny, třída mladých:    
1 Valová Soňa Máša čivava 1,5roku
2 Paráková Adéla Maybe border collie 1rok
3 Šajnová Tereza Nexie border collie 15měsíců
         
  Výstava bez PP - feny, třída otevřená:    
  Zelinová Simona Betinka yorkšírský teriér 4roky
1 Višvaderová Veronika Peggy bernský salašnický pes 2roky
2 Bystroňová Veronika Terezka bišonek 2roky
3 Paráková Adéla Lesie německý ovčák 2roky
4 Porubová Markéta Eila border collie 4roky
  Slezáková Berenika Anne bišonek 3roky
  Důjková Magdalena Bára zlatý retrívr 3roky
  Illéšová Kateřina Jessica bernský salašnický pes 6let
  Šimíčková Anna Dixi rotvajler 7let
  Páráková Kateřina Jessie německý ovčák 2roky
  Porubová Markéta Mia německý ovčák 4roky
  Neudeková Dita Phoebe jack russel terier 5let
         
         
  Výstava bez PP - feny, třída veteránů:    
1 Šablaturová Hana Zuzana střední pudl 12let
2 Hapalová Lucie Rastislava krysařík 10let
         
         
  Výstava kříženců - psi, třída otevřená:    
         
1 Stašková Bára Sam kříženec 3roky
2 Baťková Veronika Cvalíček kříženec 7let
         
  Výstava kříženců - psi, třída veteránů:    
         
         
  Výstava kříženců - feny, třída mladých:    
1 Baťková Veronika Beautiful Valley kříženec 1rok
2 Jalůvková Kateřina Kessie kříženec 1rok
         
  Výstava kříženců - feny, třída otevřená:    
1 Jalůvková Kateřina Amálka kříženec 2roky
2 Halfarová Gabriela Shany kříženec 4roky
3 Fornůsková Eva Sára kříženec 4roky
         

 

TOPlist
aktualizováno: 31.03.2017 08:17:19